bakg

  MÖBLER / Möbler, övrigt / Plast för badrum 4812020

nr 481 2020

Plast för badrum

3 del, CM Torino Italien 1960-tal, badrumsskåp 'Castore' svart och gul plast med spegel, bredd 86 cm, handdukshängare 'Sesia' och toarullehållare 'Candia', alla delar märkta i relief, skåpet med datumstämpel, slitage

måndag 27 augusti 2007
kl 16:03:19

  • Tema
  • 27 aug

plast

Tema plast - 100 år sedan b

Läs mer om plast
bakg